Sıkça Sorulan Sorular

Velavit ürünleri gluten içermemektedir.

Ana üretim yeri Almanya olmakla beraber sayılı birkaç ürün yine aynı kalite standartlarında hammaddenin ana yeri olan farklı lokasyonda üretilebilmektedir.

Velavit Viva AptX, BrnX, ClrX ürünleri kahvaltı ve akşam yemeği öncesi 1er adet kullanılmasını öneririz. DetX ürünümüzü de 5 günlük shot olarak kullanılmalıdır.

Ürünlerimiz Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.

Günümüz teknolojisiyle tabletlerde kullanılabilen maksimum kolajen miktarı 1000 mg olabilmektedir ki markamızın tablet kolajen ürünü bu miktarı karşılamaktadır. Toz kolajenlerde daha yüksek kolajen kullanılabilmektedir bu miktarda 10.000 mg dır. Dolayısıyla tablet ve toz kolajen arasındaki fark doz bakımındandır.

Kronik bir hastalığınız yoksa besin takviyelerinin birkaçını bir arada kullanabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken kullandığınız ürünlerin aynı içerikleri varsa bunların miktarının günlük alım dozunu aşmamasıdır. Gıda takviyelerinde genelde kullanıma uygun dozlar yer almaktadır.

Ürünlerimizi yetkili eczanelerden ya da yetkili e-ticaret sitelerinden temin edebilirsiniz.

Toz formda bulunan ürünlerimizin içerisinde hiçbir şekilde koruyucu veya topaklanmayı önleyici ekstra yardımcı katkı maddeleri bulunmuyor. Ürünler tamamen aktif maddelerden oluşan, katkı maddesi içermeyen formda yer alıyorlar. Bu sebeple ürünün formülünde yer alan c vitamini zaman içinde ürüne kararma yaşatabiliyor. Bu kararmayı öncelikle partiküller şeklinde sonrasında suya karıştığında fark edebiliyoruz. Görsel olarak açık sarıdan- kahverengi arası renge dönüşen ürünler fonksiyon anlamında sorun olmasa da görsel olarak rahatsızlık hissi yaşatabiliyor. Bu durum üründe herhangi bir fonksiyon kaybını göstermiyor.